Haber

Zaha ve Fenerbahçe anlaştı mı? Zaha Fenerbahçe’ye gelecek mi, transferde son durum nedir?

zaha Fenerbahçe Fenerbahçe, Crystal Palace ile yollarını ayıran Wilfried Zaha için tüm imkanları zorluyor. Son olarak sarı lacivertli ekip, 30 yaşındaki futbolcuya ağır bir teklifte bulunarak yıllık 6.5 milyon Euro’ya 3 yıllık sözleşme teklif etti. Zaha’nın kararını verip vermediği merak ediliyor. Peki Zaha ve Fenerbahçe anlaştı mı? Zaha Fenerbahçe’ye gelecek mi, transferde son durum nedir? Zaha Fenerbahçe transfer haberi son haberimizde…

ZAHA FENERBAHÇE’YE GELECEK Mİ?

Fenerbahçe, Crystal Palace ile sözleşmesi sona eren ve takımdan ayrılan Wilfried Zaha’nın peşinde. Son olarak sarı lacivertli ekip, yıldız futbolcuya yıllık 6.5 milyon Euro’dan 3 yıllık sözleşme ve 5 milyon Euro’luk ikramiye teklif etti. Transferin seyrinin 24 saatten kısa sürede netlik kazanması bekleniyor.

24 SAAT İÇİNDE KISA SÜREDE OLACAK

Fenerbahçe, Zaha transferinde son düzlüğe girdi. Sarı lacivertli takımın lideri Ali Koç, 30 yaşındaki futbolcuyu takıma katmak için büyük çaba harcıyor. 24 saatten kısa bir süre sonra transferin akıbetinin belli olması bekleniyor.

SALDIRI HATTI’NIN HER ALANINDA OYNANIR

Wilfried Zaha, Crystal Palace formasıyla çıktığı 458 maçta 90 ve 76 asistlik performans sergiledi. Fildişi Sahili oyuncusu aksiyon hattının her noktasında görev yapabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu