Haber

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri Muhabirleri Derneği’ni kabul etti

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri Muhabirleri Derneği (PMD) Genel Başkanı Kemal Aktaş ve yürütme kurulu üyelerini makamında kabul etti. Kurtulmuş, “Birlikte çalışarak TBMM’den kamuoyuna en iyi ve en doğru bilgiyi yansıtma çabanıza teşekkür ediyoruz. Yeni yasama yılında da birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” PMD Lideri Kemal Aktaş, “PMD olarak 60 yıldır milletin gözü ve kulağı olarak burada hizmet veriyoruz.”

Milletvekilleri Muhabirleri Derneği (PMD) yönetimi, bugün TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş’u ziyaret etti. Ziyarete PMD Lideri Kemal Aktaş, Genel Başkan Yardımcısı Özgür Akbaş, Genel Sekreter Besti Karalar, Dışişleri Koordinatörü Canan Sakarya, Sayman Üye Murat Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehtap Göktemir ve Murat Akar ile TBMM Cumhurbaşkanlığı Basın Müşaviri Ahmet Özgür katıldı.

“YENİ YASAL YILDA BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Ziyarette konuşan Kurtulmuş, Meclis muhabirlerinin önemine dikkat çekerek, “Birlikte çalışarak Meclis’ten gelen bilgileri kamuoyuna en iyi ve en doğru şekilde yansıtma çabalarınız için teşekkür ederiz. Yeni dönemde de birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” yasama yılı.” Kurtulmuş ayrıca PMD’nin Meclis çatısı altında düzenleyeceği her türlü faaliyete destek vermekten mutluluk duyacaklarını söyledi.

“PMD OLARAK 60’INCI YILDIR KAMUSUNUN GÖZÜ, KULAĞI OLARAK BURADA ÇALIŞIYORUZ”

PMD Başkanı Aktaş, “Meclis’te görev yapan gazeteciler olarak Meclis’in onurunu gölgede bırakmadan objektif habercilik yapmaya özen gösteriyoruz. PMD olarak 60 yıldır burada halkın gözü kulağı olarak hizmet ediyoruz.”

dernekpazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu