Yaşam

Bien Yüzlerce Usta Yetiştirdi

Türkiye ve dünya inşaat sektörünün önde gelen markalarından Bien, sektörün gelişimine katkı sağlamak için tesisat ustalarıyla buluşmaya devam ediyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’da 300 tesisat ustasıyla bir araya gelen Bien, eğitimlerde gömme rezervuarlardan kontrol panellerine kadar merak edilen pek çok konu hakkında ustalara bilgi verdi.

 

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, estetik, özgün, kaliteli ve fonksiyonel çalışmalarını tüketicilere sunarken, alanın en değerli yapı taşlarından biri olan ustaları desteklemeye devam ediyor. Bien, ustaların bilgilerini tazelemeleri, kendilerini geliştirmeleri ve alandaki gelişmelerden haberdar olmaları için farklı illerde eğitimler düzenliyor. Ocak ayında Nevşehir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’da ustalarla buluşan Bien, 300 tesisat ustasına eğitim düzenledi. Ustaların mesleki bilgi ve becerilerinin artırılması amacıyla düzenlenen eğitimlerde Bien Banyo Küme Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, Bien’in çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bien uzmanları, gömme sarnıçların teknik detaylarını ve Bien’in yeniliklerini ustalara aktardı.

 

Bilgimizi ustalarla paylaşıyoruz

Bien Banyo Küme Pazarlama Müdürü Cem Güvengiriş, “Uygulamayı yapan ustanın tecrübesi ve bilgisinin yanı sıra ürünün kaliteli, şık ve işlevsel olması da bu süreçte büyük önem taşıyor. Bu nedenle ustaların kendilerini geliştirmeleri, yeni bilgiler edinmeleri ve eserleri yakından tanımaları çok değerlidir. Bien olarak düzenlediğimiz eğitimler aracılığıyla ustalarımızla bilgimizi paylaşarak ustalarımızın bilgilerini tazelemelerini ve alandaki gelişmelerden haberdar etmelerini hedefliyoruz. Ocak ayında 4 ilde 300 ustayla buluştuk. Yıl boyunca yeni eğitimlerimizle farklı illerdeki ustalarımızla buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu